Novi župni listić IN



Župni listić od 16. do 22.12.2019.
s rasporedom misa


Župni listić od 9. do 15.12.2019.
s rasporedom misa



Potrebe našeg Caritasa


Potreba:

   
Trenutno ništa posebno osim novac za hranu. Novac možete staviti u kutijicu Caritasa u crkvi.
Početni datum: 01.01.2019.
Završni datum:nikada
Donator: =Vaše ime=


Termini župnog vjeronauka za treći razred


Donosimo vam termine župnog vjeronauka za treće razrede, s područja Lučkog, Stupnika i Ježdovca

Datum
Tema
Skupina
Vrijeme
Vjeroučiteljica Dvorana
29.9.2019. Isuse, nauči nas moliti! Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
4.10.2019. Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
5.10.2019. Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
18.10.2019.
Ideš li i ti na dječju misu?
Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
19.10.2019. Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
27.10.2019. Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
9.11.2019.  
 
OBITELJ - vrt kojeg treba zalijevati
 
 
Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
10.11.2019. Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
15.11.2019. Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
16.11.2019.  
 
Tko stvori ovu našu zemlju?
 
 
Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
24.11.2019. Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
29.11.2019. Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
30.11.2019.  
 
Skoro će doći Spasitelj...
 
 
Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
8.12.2019. Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
13.12.2019. Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
14.12.2019.  
 
Radujte se narodi,
kad čujete glas...
 
 
Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
20.12.2019. Galileja 17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
22.12.2019. Betlehem 8:15-9:30 Marija Tomečak Sv.BAntun
Emaus 10:30-11:45
10.1.2020.  
 
Učitelju, gdje stanuješ?
 
 
 Galileja  17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida  Monika Perić  Sv. Juraj
12.1.2020.  Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
18.1.2020.  Nazaret 9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
24.1.2020.  
 
Ovčice! Gdje si?
 
 
 Galileja 17:30-19:00  Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
26.1.2020.  Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
1.2.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
7.2.2020.  
 
Bog na prvom mjestu,
sve na svome mjestu
 
 
Galileja  17:30-19:00  Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
9.2.2020.  Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
15.2.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
21.2.2020. Kroz pustinju...  Galileja  17:30-19:00  Kristina Ignjatić Sv.
Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
23.2.2020.  Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
29.2.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
1.3.2020.  
 
 Zapovijed vam novu dajem
 
 
 Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
6.3.2020.  Galileja  17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
14.3.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
15.3.2020.  
 
 Ja se kajem, Bože mili, od svakoga grijeha moga...
 
 
 Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
20.3.2020.  Galileja  17:30-19:00 Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
28.3.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
29.3.2020.  
 
 One večeri uzme kruh,
razlomi ga pa reče...
 
 
 Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
3.4.2020.  Galileja  17:30-19:00  Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
4.4.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
17.4.2020.  
 
 Bijela haljina moje duše
 
 
 Galileja  17:30-19:00  Kristina Ignjatić Sv. Antun
Betsaida Monika Perić Sv. Juraj
18.4.2020.  Nazaret  9:00-10:30 Nina Grabovac  Sv. Juraj
Getsemani 10:30-12:00
19.4.2020.  Betlehem  8:15-9:30 Marija Tomečak Sv. Antun
Emaus 10:30-11:45
25.4.2020. Sakrament ispovijedi i
generalna proba
Sve skupine Prije podne Sve vjeroučiteljice Crkva
26.4.2020. Slavlje prve pričesti
u našoj župi

Uredovno vrijeme


NAŠ ŽUPNI URED RADI:

Srijeda od 8 do 9 sati

Ponedjeljak, srijeda i petak od 19 do 20 sati.
 
 
Telefon župnog ureda: 01/6530-129

Za podjelu sakramenata bolesnima i umirućima nazovite i van radnog vremena.


Svi župljani


Što Vas zanima u župi?
Za svako pitanje, zamolbu, pritužbu, pohvalu, nejasnoću, ... kliknite na link "Kontakt", pošaljite i mi Vam odgovaramo u najkraćem mogućem roku.